Zavřít reklamu

Remote, Keyboard & Mouse [Pro], Mone Pro: Personal Finance AR a Account Tracker Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote, Keyboard & Mouse [Pro]

Stažením aplikace Remote, Keyboard & Mouse [Pro] získáte perfektní a velice oblíbený nástroj, s jehož pomocí budete moci ovládat váš Mac či počítač. Konkrétně budete moci spouštět/vypínat aplikace, ovládat kurzor a řadu dalších systémových záležitostí.

Money Pro: Personal Finance AR

Jestliže hledáte nějaké praktické řešení, které by vám pomohlo s kontrolou vašich financí, zbystřete. Do akce opět zamířila velice populární aplikace Money Pro: Personal Finance AR, do které si budete zapisovat všechny vaše výdaje a příjmy, budete pracovat s rozpočtem a naučíte se tak šetřit.

Account Tracker Pro

Poslední aplikace taktéž souvisí se správou vašich financí a jmenuje se Account Tracker Pro. Dalo by se říci, že program funguje velice podobně jako Money Pro: Personal Finance AR a taktéž vás dokáže upozornit na nadcházející platby, umožní vám pracovat s rozpočtem a poskytne vám řadu skvělých grafů.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.