Zavřít reklamu

Kromě nativního Kalendáře můžete pro správu událostí používat na svém iPhonu také řadu aplikací třetích stran. Patří mezi ně například také 24me Smart Personal Assistant, na kterou se blíže podíváme v našem dnešním článku.

Vzhled

Hlavní obrazovka aplikace 24me Smart Personal Assistant sestává z horní lišty s tlačítky pro přechod ke kalendáři, k seznamu úkolů, poznámkám a notifikacím. V pravém horním rohu můžete přepínat mezi zobrazením kalendáře. Klepnutím na ikonku v levém horním rohu pak přejdete k nastavením.

Funkce

Tvůrci aplikace 24me Smart Personal Assisant se chlubí mimo jiné tím, že kromě kalendáře může jejich aplikace sloužit doslova jako váš kapesní osobní asistent. V aplikaci tedy najdete nejen tradiční virtuální kalendář, ale také řadu dalších užitečných funkcí – můžete zde například vytvářet seznamy úkolů, poznámky, nastavovat různé připomínky a synchronizovat aplikaci s řadou dalších nástrojů, jako je třeba MS Outlook, Exchange, nativní iOS Kalendář a další. Aplikace je skvělá i pro ty, kteří se svým kalendářem pracují takřka za pochodu – umožňuje totiž hlasové zadávání a nabízí také integraci s Apple Watch.

Samozřejmostí jsou také bohaté možnosti přizpůsobení, ať už vzhledu, nebo zvuků upozornění. 24me Smart Personal Assistant také skvěle funguje, co se týče notifikací – v tomto směru nabízí také mnoho možností přizpůsobení, takže si můžete nastavit například upozornění na včasný odchod z domova, na blížící se důležité události, narozeniny, svátky, ale třeba také notifikace ohledně počasí. Aplikace je ke stažení zdarma, v prémiové verzi nabízí možnost vytváření úkolů přímo z e-mailů, bohatší možnosti přizpůsobení, možnost zabezpečení heslem nebo třeba prioritní podporu. Prémiová verze vás vyjde na 499 korun ročně se sedmidenní bezplatnou zkušební lhůtou. S aplikací se pracuje rychle, snadno, pohodlně, velkou výhodou je hlasové zadávání a podpora gest.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více