Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Thermo-hygrometer

Jestliže hledáte nějaké alternativní a kvalitní řešení za nativní aplikaci Počasí, zbystřete. Dnes je totiž k dostání aplikace Thermo-hygrometer zcela zdarma. Tento nástroj na základě GPS souřadnic dokáže identifikovat aktuální počasí na vaší pozici a poskytne vám řadu cenných informací, mezi které spadá teplota, vlhkost, tlak a řada dalších.

Metrify

Aplikaci Metrify ocení především ti lidé, kteří za běžných okolností častokrát cestují mezi Spojenými státy a Evropou. Jak již samotný název totiž napovídá, tento nástroj vám pomůže s konverzí různých jednotek, díky čemuž se dokážete vcelku snadno a rychle zorientovat.

Pomodoro Focus Timer

Pokud hledáte nějaký způsob, kterým byste vcelku jednoduše dokázali posunout vaši produktivitu kupředu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Pomodoro Focus Times. V rámci této aplikace si totiž budete psát vaše jednotlivé úkoly a následně jim věnovat svůj čas. Tento nástroj vás bude nutit pracovat v určitých intervalech, díky čemuž nebudete mrhat časem a skutečně se budete věnovat dané činnosti.

Témata: , , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více