Zavřít reklamu

iPalettes – Color palettes, You Record Pro a . To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iPalettes – Color palettes

Zakoupením aplikace iPalettes – Color palettes získáte excelentní nástroj, který je primárně určen pro nejrůznější grafiky a návrháře. V rámci této aplikace si totiž můžete různě pohrát s paletami barev a případně si vytvořit svou vlastní. Jestliže na něčem aktuálně pracujete a potřebujete sladit některé barvy, které by šly k sobě, tak vám s tím aplikace během chvilky pomůže.

You Record Pro

Pokud momentálně hledáte nějakou praktickou a kvalitní alternativu k nativní aplikaci Diktafon, rozhodně byste neměli přehlédnout slevu na program You Record Pro. Tento nástroj funguje takřka stejně, ale naštěstí s sebou přináší řadu benefitů. Dokonce dokáže spolupracovat s hlasovou asistentkou Siri.

Wasteful Button

Dnešní článek si završíme vcelku zajímavou aplikací, která nese název Wasteful Button. Jak již samotný název napovídá, aplikace se točí kolem zcela zbytečného tlačítka. Vaším úkolem bude jej stisknout a co nejdéle držet zmáčknuté. Po jeho puštění se zastaví stopky a a aplikace vám napíše, kolik sekund jste doslova promrhali a čím užitečným byste tento ztracený čas mohli nahradit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více