Zavřít reklamu

iPalettes – Color palettes, InfoGraphic and Poster Creator a DownCount Countdown Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iPalettes – Color palettes

Aplikace iPalettes – Color palettes je primárně určena pro nejrůznější grafiky, návrháře, designéry, vývojáře a ostatní, kteří potřebují pro svou práci znát přesné barvy. Tento nástroj vám totiž umožní si různě pohrát se samotnými paletami barev, případně si vytvořit vlastní a takřka okamžitě najít perfektní kombinace, které se hodí pro vaše řešení.

InfoGraphic and Poster Creator

O akci na aplikaci InfoGraphic and Poster Creator jsme vás informovali před dvěma týdny. Nyní se vývojáři rozhodli, že cenu ještě o něco sníží, díky čemuž si program můžete pořídit za naprostý pakatel. Tento nástroj je konkrétně určen například pro tvorbu plakátů, infografik, letáků a pozvánek, kdy nabízí více než 400 skvělých šablon pro snadnou tvorbu. Aplikace je zároveň dostupná i na Apple Watch.

DownCount Countdown Timer

Stažením aplikace DownCount Countdown Timer získáte parádní nástroj, díky kterému už nikdy nezapomenete na žádnou nadcházející událost – pokud si ji tedy nejprve zapíšete. Tento program totiž funguje jako odpočet. Jednoduše vám stačí si na iPhonu/iPadu zapsat zmiňované události a obratem na jablečných hodinkách uvidíte, kolik dní zbývá například do dovolené, výročí, začátku sezóny a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více