Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nature Clock App

V dnešní moderní a poměrně uspěchané době se snažíme být co možná nejvíce produktivní a mnohdy si tím posouváme spánkový rytmus. Napadlo vás ale někdy, že byste se zkusili synchronizovat spolu s přírodou? To vám usnadní aplikace Nature Clock App, s jejíž pomocí si můžete nastavit večerku na západ slunce a budík pro změnu na východ.

Spaceholes – Arcade Watch Game

Jestliže pro své jablečné hodinky hledáte nějakou poctivou hru, se kterou byste se mohli v určitých momentech parádně zabavit, určitě byste neměli přehlédnout aktuální nabídku na titul Spaceholes – Arcade Watch Game. V této hře se zhostíte role pilota vesmírného plavidla a zatímco budete pádit časoprostorem, budete muset ničit všechny nepřátelské entity.

Create Flyers & Logos – Maker

Věnujete se grafice a častokrát vytváříte například plakáty, loga a další výtvory? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by se vám mohla hodit aplikace Create Flyers & Logos – Maker. Tento nástroj totiž funguje i na jablečných hodinkách, kde si můžete například vytvořit předlohu a následně ji dokončit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více