Zavřít reklamu

FlickType – Watch Keyboard, WatchChat 2: for WhatsApp a Simple Repeat Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlickType – Watch Keyboard

Na našich jablečných hodinkách se bohužel musíme spokojit s diktováním, což není v určitých situacích úplně vhodné. Aplikace FlickType – Watch Keyboard vám naštěstí dokáže poskytnout poměrně dobře fungující klávesnici, skrze kterou následně můžete odesílat textové zprávy a iMessage.

WatchChat 2: for WhatsApp

Jestliže pro komunikaci s vašimi přáteli či rodinnými příslušníky využíváte především aplikaci WhatsApp, která vám chybí na jablečných hodinkách, zbystřete. Dnes je totiž k dostání program WatchChat 2: for WhatsApp, který vám aplikaci zpřístupní i na Apple Watch.

Simple Repeat Timer

Hledáte nějaké kvalitní alternativní řešení za nativní časovač? V takovém okamžiku by mohla přijít vhod aplikace Simple Repeat Timer, s jejíž pomocí si můžete dokonce nastavit až časovače najednou a patřičně si je označit. Díky tomu můžete odpočítat hned několik událostí současně, aniž by vám mezi nimi vznikl chaos.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.