Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Macros Counter NoitaFit

S pomocí aplikace Macros Counter NoitaFit se hubnutí stává v okamžiku o poznání snazší. Tento nástroj totiž slouží pro počítání přijatých kalorií, díky čemuž si můžete hlídat váš celkový kalorický příjem a zajistit si, že je nižší než kalorický výdej.

Periodic Table Chemistry 4

Jak již samotný název napovídá, aplikace Periodic Table Chemistry 4 se točí okolo velice známé periodické tabulky prvků. Pokud tedy například studujete na gymnáziu, nebo se přímo věnujete chemii, tento nástroj by vám určitě neměl chybět. Jedná se totiž o elegantní řešení, s jehož pomocí máte celou tabulku doslova na vašem zápěstí.

Firetask Pro – Task Manager

Klíčem k co možná nejlepší produktivitě je bezesporu plánování vašich úkolů. S tímto naštěstí dokáže pomoci široká řada nejrůznějších aplikací, mezi které se také řadí Firetask Pro – Task Manager. V rámci této aplikace si můžete vést jednotlivé záznamy o vašich nadcházejících úkolech a projektech, kterým můžete nastavovat termíny a prioritu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více