Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Be Focused Pro – Focus Timer

V dnešním světě je na člověka vyvíjen obrovský tlak, kdy před sebou máme celou řadu těch nejrůznějších úkolů. Potřebujete nějak pomoci s vaší produktivitou? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Be Focused Pro – Focus Timer, která vás naučí pracovat v intervalech.

SellWell POS

Aplikace SellWell POS cílí především na menší obchůdky, u kterých vede statistiky o samotném prodeji. Tento parádní nástroj totiž funguje neuvěřitelně jednoduše a dokáže uchovávat data o počtu dnů, směn, o prodejcích, cenovkách a celkových tržbách.

SellWell POS
Zdroj: App Store

Zippycal – Calendar

Jestliže hledáte nějaké spolehlivé alternativní řešení za nativní aplikaci Kalendář, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Zippycal – Calendar. Jedná se o parádní nástroj s přívětivým uživatelským prostředím, kde si můžete zaznačit všechny nadcházející události a mít tak parádní přehled.

Témata: , , ,
.