Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

ECG Pro

Velice populární a vyhlášená aplikace ECG Pro se dostává opět do akce. Tento program cílí především na studenty medicíny, samouky a nadšence, kteří by rádi získali nové znalosti v oboru elektrokardiografie. Tento nástroj vám totiž poskytne řadu cenných informací, díky kterým se můžete posunout kupředu.

Watch Notes by FlickType

Na jablečných hodinkách Apple Watch si bohužel musíme vystačit s diktováním. Napadlo vás ale někdy, že byste ocenili přítomnost klasické klávesnici a chybějící aplikace Poznámky? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout program Watch Notes by FlickType, který vám umožní si zapisovat zmiňované poznámky s pomocí klávesnice i na Apple Watch.

TomoNow 2 – Focus and to-do

Jestliže hledáte nějaký kvalitně zpracovaný nástroj, který by dokázal posunout vaši produktivitu kupředu, tak by vás mohla zaujmout právě zlevněná aplikace TomoNow 2 – Focus and to-do. V rámci tohoto programu si zapíšete vaše jednotlivé úkoly a následně spustíte časovač, kdy se jim budete plně věnovat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více