Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

FortyNine
Aplikace FortyNine potěší nejvíce rodiče s dětmi. Tato appka totiž naučí vaše dítě chápat čísla a číselné skupiny. To vše se navíc dozvědí vcelku hravou formou a o zábavu budou mít rozhodně postaráno.

[appbox appstore id909512755]

DataStructures
Tato aplikace má především edukativní záměr a pomůže vám pochopit vědu okolo počítačové techniky. Pomocí DataStructures se naučíte datové struktury a algoritmy těch nejrůznějších druhů.

[appbox appstore id993677535]

Picky Music Player
Picky Music Player je aplikace, která vám dokáže nahradit nativní aplikaci Hudba. Pokud hledáte nějakou vhodnou alternativu, která by zvládla veškeré potřebné záležitosti, rozhodně byste se na Picky Music Player měli přinejmenším podívat.

[appbox appstore id497110916]

Aplikace a hry na macOS

Shortcuts for Mac
Všechny zkratky na operační systém macOS si samozřejmě můžete najít někde na internetu, avšak pokud byste na tuhle aktivitu byli příliš líní, aplikace Shortcuts for Mac vám je všechny prozradí a dokonce je najdete na jednom místě.

[appbox appstore id412610974]

StatsWidget Plus
Jestliže vlastníte počítač s operačním systémem macOS, určitě jste již slyšeli o programu CleanMyMac X, který dokáže monitorovat veškeré komponenty vašeho jablečného stroje. Pokud se vám však z nějakého důvodu zdá tento program drahý, můžete si pořídit StatsWidget Plus, který taktéž dokáže monitorovat váš jablečný počítač a dát vám o něm podrobné informace. Tento program dokonce dnes můžete stáhnout zdarma.

[appbox appstore id1022329158]

Badia Images to PDF
Aplikace Badia Images to PDF se postará o nejrychlejší konverzi obrázků do formátu PDF. Přestože tento proces můžete celý vykonat například online na internetu, s touto aplikací by se měl celý proces stát podstatně rychlejší. Tato aplikace je navíc k dnešnímu dni zcela zdarma.

[appbox appstore id1101372447]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více