Zavřít reklamu

World of Dinosaurs, WatchChat 2: for WhatsApp a Daily Riddle. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

WatchChat 2: for WhatsApp

Pokud například pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy využíváte především aplikaci WhatsApp, určitě byste neměli přehlédnout dnešní slevu na program WatchChat 2: for WhatsApp, který je k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž přinese WhatsApp i na vaše hodinky a zpřístupní vám všechny potřebné možnosti.

Daily Riddle

Aplikace Daily Riddle potěší především milovníky hádanek. Jak již samotný název napovídá, tento program vám totiž bude každý den pokládat jednu hádanku, na kterou byste měli sami přijít. Pokud si ale s daným hlavolamem nevíte rady a rádi byste znali odpověď, tak vám ji aplikace ráda poskytne.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více