Zavřít reklamu

Kdo by neznal klasické Hledání min? Hra, ve které se snažíte najít všechny miny na zakrytém poli jen pomocí číselných vodítek, vyšla původně v roce 1989. Stále se však najdou vývojáři, co se netají záměrem zasadit kultovní koncept do nových kontextů. Přesně tak uvažují i programátoři ze studia Cogoo. Ti klasickou hříčku zasazují na mapu světa a přitom upozorňují na nebezpečí spojená s reálnými minami.

World of Mines vám představí bezbarvou mapu naší planety. Tu musíte postupně zbavit všech min v klasickém Hledání min. Každá země na světě představuje jednu herní mapu, která kopíruje tvar specifické země. Vývojáři přitom upozorňují, že počet min v zemích nijak nekoresponduje s jejich počtem v reálném světě. Hra tak nabízí obrovskou porci variace pro fanoušky původní hry. World of Mines obsahuje 177 zemí, takže vám výzvy jen tak nedojdou.

Hra existuje také jako připomínka toho, že na světě stále existují oblasti, kde miny každoročně ničí lidské životy. Vývojáři proto chtějí rozšířit uvědomění o těchto problémech a pomoci tak nešťastným obětem. Pokud byste si chtěli World of Mines zahrát i jinde než na počítači, můžete si hru stáhnout i na iOS.

  • Vývojář: Cogoo
  • Čeština: ne
  • Cena: 3,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, iOS, Android
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.12 nebo novější, dvoujádrový procesor na minimální frekvenci 2 GHz, 2 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GeForce GTX 570, 500 MB volného místa na disku

 Hru World of Mines můžete zakoupit zde

.