Zavřít reklamu

DayCost Pro – Personal Finance, YepNoteS: Simple notes & lists a Tiny Calendar Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

DayCost Pro – Personal Finance

Správa financí dá mnohdy pořádaně zabrat. Přesně proto se hodí mít po ruce nějakého pomocníka, kterým může být například aplikace DayCost Pro – Personal Finance. Tento nástroj totiž bude monitorovat vaše výdaje a příjmy, přičemž na základě těchto dat vám dokáže poskytnout spoustu informací, naučit váš šetřit a pracovat s rozpočtem.

YepNoteS: Simple notes & lists

Jak již samotný název napovídá, aplikace YepNoteS: Simple notes & lists vám dokáže do jisté míry nahradit klasické Připomínky a Poznámky. Tento nástroj totiž slouží pro zapisování nejrůznějších poznámek, poradí si s tvorbou seznamů s úkoly a nemá ani problém s případnými notifikacemi. Jednotlivé záznamy poté můžete odlišit za pomocí různých barev.

Tiny Calendar Pro

Do akce znovu zavítala populární alternativa za nativní Kalendář, která nese název Tiny Calendar Pro. Tento program si vás na první pohled dokáže získat jednoduchým uživatelským prostředím, díky čemuž snadno rozlišíte jednotlivé události. Samozřejmě nechybí ani možnost tvorby různých seznamů, připomínek, přidání lokace a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více