Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

MemoMa

Stažením aplikace MemoMa získáte parádní a velice efektivní nástroj, který vám poslouží při zápisu vašich poznámek. Rozdílem ale je, že si vaše poznámky můžete rovnou uložit do kalendáře a přiřadit je tak k určitému dni. Při použití iPhonu či iPadu navíc můžete pracovat i s fotografiemi.

Aurora: Color Picker

Jak již samotný název napovídá, aplikace Aurora: Color Picker vám poslouží jako pomocník při výběru barev. Tento nástroj cílí především na grafické návrháře a ponůže vám s tvorbou vaší vlastní barevné palety, s hledáním kontrastů a dalších. Aplikace je dostupná i na Apple Watch.

The Virgin Mary

Používáte pro komunikaci s rodinou, přáteli, či s kolegy výhradně nativní jablečné řešení s názvem iMessage? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci The Virgin Mary. Ta vám totiž zpřístupní 12 samolepek s tematikou Panny Marie, které následně můžete posílat skrze zmiňovaný iMessage.

.