Zavřít reklamu

todo mate – widget, reminder, Modern Magic Ball a Speed Tracker. Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

todo mate – widget, reminder

Stažením aplikace todo mate – widget, reminder si přijdete na parádní nástroj, který vás dokáže na poli produktivity posunout kupředu. S pomocí tohoto programu si totiž můžete vést perfektní přehled nad všemi vašimi nadcházejícími úkoly a zároveň jej využít pro psaní poznámek. Všechny záznamy jsou posléze synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

Modern Magic Ball

Aplikace Modern Magic Ball vám dokáže parádním způsobem nahradit pověstnou křišťálovou kouli. Tento nástroj totiž slouží k tomu, aby vám poskytl odpovědi i na ty nejsložitější otázky a vyřešil za vás náročné životní situace. Samozřejmě je ale nutné brát v potaz, že se jedná pouze o žertovnou aplikaci, která primárně slouží k napálení přátel a rodinných příslušníků.

Speed Tracker. Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speed Tracker. Pro slouží pro měření vaší aktuální rychlosti. K tomu program samozřejmě využívá GPS, díky čemuž dokáže poskytnout údaje nejen o zmiňované rychlosti, ale také uražené vzdálenosti a čase. Jak to celé v případě Apple Watch vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více