Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

You Record Pro

Jablečné hodinky samy o sobě nabízí nativní řešení pro zaznamenávání zvuku. Pokud ale hledáte nějakou kvalitnější alternativu, možná by vás mohla zaujmout aplikace You Record Pro. Ta totiž cílí na všechny studenty, autory, žurnalisty, historiky a ostatní, kteří ke své činnosti potřebují kvalitní nástroj pro zaznamenávání okolního zvuku

Shot-Timer

Hledáte co možná nejpřesnější stopky, které by vám dokázaly pomoci se posunout kupředu? V tomto směru by vás mohla zaujmout aplikace Shot-Timer. Ta vám dokáže poskytnout co možná nejpřesnější měření a řadu dalších výhod.

Hack RUN

Napadlo vás někdy, že byste se zhostili role profesionálního hackera a šli byste po krku nějaké společnosti? Tohle si můžete vyzkoušet ve hře Hack RUN, ve které se budete muset dostat do samotného centra tajuplné organizace a odhalit jejich tajemství.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více