Zavřít reklamu

Apple, tradičně pár týdnu po Spojených státech, spustil také v České republice tzv. akci „Back to School“, při níž nabízí studentům a učitelům při nákupu Macu nebo iPadu Pro bezdrátová sluchátka Beats zdarma.

Kdo by měl o novou nabídku zájem, musí hledat v Apple Online Storu pro školství, kde byla dnes speciální nabídka spuštěna. Při nákupu vyhovujícího Macu či iPadu Pro můžete získat zdarma sluchátka Beats Solo3 Wireless, Powerbeats3 Wireless nebo BeatsX.

Zcela zdarma můžete získat zmíněná bezdrátová sluchátka při nákupu libovolného MacBooku, MacBooku Air či MacBooku Pro. Nabídka platí také pro iMacy a Macy Pro, ale nikoliv pro nejlevnější Mac mini.

back-to-school2017_2

Pokud byste si na studia kupovali nový iPad Pro, máte nárok i k němu získat zvýhodněná sluchátka. Zcela zdarma ovšem jen BeatsX. Beats Solo3 Wireless za příplatek 3 999 korun a Powerbeats 3 za doplatek 1 300 korun. Nezáleží na tom, zda kupujete nejlevnější iPad Pro za necelých 20 tisíc, nebo nejdražší za více než 36 tisíc korun.

Na klasické iPady se nabídka nevztahuje vůbec, nicméně celkově jsou v obchodu Applu pro školství tradičně o něco příjemnější ceny než pro běžné zákazníky. MacBook Air je levnější téměř o 1 900 korun a více než 3 300 korun můžete ušetřit i u MacBook Pro s Touch Barem. Pár stovek lze ušetřit také u iPadů Pro.

Mezi jednotlivce oprávněné nakupovat v Apple Storu pro školství patří učitelé, zaměstnanci, studenti a rodiče, a to následovně:

  • Zaměstnanci jakékoli vzdělávací instituce – Způsobilí jsou všichni zaměstnanci veřejných nebo soukromých vzdělávacích institucí.
  • Studenti terciárních škol – Způsobilí jsou studenti, kteří studují nebo jsou přijati ke studiu na instituci terciárního školství.
  • Rodiče studentů terciárních škol – Způsobilí jsou rodiče nakupující pro své děti, které už studují nebo jsou přijaty k terciárnímu studiu na veřejných nebo soukromých vzdělávacích institucích.
.