Zavřít reklamu

iWriter Pro, FreeMem, Earth 3D, Super Photo Upscaler – Waifu2x a This Is the Police 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý textový procesor pro tvorbu dokumentů a poznámek, tak byste se měli přinejmenším podívat na iWriter Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše formátovat váš text, přičemž rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že veškeré vaše dokumenty jsou automaticky synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

  • Původní cena: 279 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci iWriter Pro stáhnete zde


FreeMem

Někdy se můžete dostat do situace, kdy vašemu Macu takzvaně dojde operační paměť, což vyústí v zasekání celého systému. Tato paměť je ale jen dočasná a plně se pročistí restartováním přístroje. Jako alternativa se každopádně nabízí aplikace FreeMem, kterou můžete aktivovat rovnou z horního menu baru.

FreeMem
Zdroj: apps.apple.com
  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci FreeMem stáhnete zde


Earth 3D

Po delší době do akce opět zavítala nesmírně oblíbená aplikace Earth 3D, která vás dokáže procvičit v oblasti zeměpisu a naučit vás řadu nových zajímavostí. Tento program funguje jakožto interaktivní glóbus, přes který si můžete prohlédnout nejrůznější kouty světa a významné světové reálie.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 9 Kč

Aplikaci Earth 3D stáhnete zde


Super Photo Upscaler – Waifu2x

S pomocí aplikace Super Photo Upscaler – Waifu2x můžete neuvěřitelně jednoduše vylepšit vaše fotografie. Tento program konkrétně slouží pro zvětšení jejich rozměrů, což s sebou samozřejmě nese i jistou deformaci. Program však k tomu používá možností umělé inteligence, díky čemuž dokáže i tak dodat perfektně ostrý obraz.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Super Photo Upscaler – Waifu2x stáhnete zde


Bulb Boy

Zakoupením aplikace Bulb Boy si přijdete na poměrně zajímavou hru, ve které se zhostíte role vystrašené žárovičky, jejíž domov pohltila temnoty. Zároveň zmizela i vaše rodina a je už jen na vás, zdali zvládnete posbírat veškerou odvahu, tuto temnotu zahnat zpět a ostatní tak zachránit.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Bulb Boy stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více