Zavřít reklamu

Battery Life Indicator, Be Focused Pro – Focus Timer, Chrono Plus – Time Tracker, Cloud Outliner Pro a Startup Company. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Battery Life Indicator

Jak již samotný název napovídá, aplikace Battery Life Indicator představuje indikátor stavu baterie vašeho MacBooku. Po stránce designu se podobná nativní podobě v horním menu baru, avšak kombinuje zobrazení ikonky a zbývajícího času zároveň. Jak to vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii. Aby toho ale nebylo málo, tak také zobrazuje kondici baterie, počet cyklů, současnou/maximální kapacitu, teplotu a další.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Battery Life Indicator stáhnete zde


Be Focused Pro – Focus Timer

Máte někdy při práci problémy s produktivitou a potřebujete občas popostrčit? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout slevu na oblíbenou aplikaci Be Focused pro – Focus Timer. Tento nástroj uplatňuje techniku zvanou pomodoro, kdy vaši práci rozdělí do několika kratších intervalů prokládaných přestávkami. Díky tomu nebudete tolik mrhat časem a daleko lépe se budete soustředit. K dispozici je i verze Be Focused – Focus Timer zdarma zde.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Be Focused Pro – Focus Timer stáhnete zde


Chrono Plus – Time Tracker

Aplikace Chrono Plus – Time Tracker cílí především na freelancery, kteří si potřebují počítat, kolik času (hodin) strávili na určitou prací či projektem. Tento program zároveň slouží jakožto správce úkolů, a zároveň se dokáže postarat o zmiňované počítání času. Veškeré záznamy se navíc synchronizují skrze iCloud, díky čemuž k nim můžete přistupovat například i na iPhonu. Sesbíraná data si následně můžete vizualizovat ve formě grafů.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Chrono Plus – Time Tracker stáhnete zde


Cloud Outliner Pro

Další nástroj, který se hodí pro práci a maximalizaci vaší produktivity, je Cloud Outliner Pro. S pomocí tohoto programu si totiž můžete do detailu plánovat nejen jednotlivé úkoly, ale rovnou celé projekty, případně si zapisovat jednotlivé myšlenky/nápady. Ty můžete i importovat či exportovat v nejrůznějších formátech a samozřejmě ani zde nechybí automatická synchronizace skrze iCloud.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Cloud Outliner Pro stáhnete zde


Startup Company

Napadlo vás někdy, jaké to asi je, když stojíte za startupem a vaším úkolem je, abyste z něj udělali úspěšnou společnost? Přesně tohle si můžete vyzkoušet v manažerské simulaci Startup Company, kdy se zhostíte role CEO (generálního ředitele). Ocitnete se na poli technologických gigantů, kteří představují obrovskou konkurenci. Váš úspěch přitom bude záležet na tom, jak moc úspěšná bude vaše internetová stránka a její marketingové kampaně.

  • Původní cena: 10,79 €
  • Aktuální cena: 5,39 €

Aplikaci Startup Company stáhnete zde

.