Zavřít reklamu

NanoBrowser : mini web browser, QCode, Color Wheel, PDF to Excel Pro by Flyingbee a 911 Operator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

NanoBrowser : mini web browser

Jak již samotný název napovídá, aplikace NanoBrowser : mini web browser vám dokáže posloužit jakožto mini prohlížeč internetu. Zobrazit si jej dokonce můžete i v takzvaném transparentním režimu, díky čemuž stále uvidíte na okna, která se nacházejí za ním. Samozřejmě ani nechybí možnost jej používat normálně přes celou obrazovku.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci NanoBrowser : mini web browser stáhnete zde


QCode

Profesionální aplikace QCode je určena pro vývojáře, kteří pracují v jazycích jako Swift a Objective C. Tento program se následně dokáže postarat o převod rastrového i vektorového obrázku, případně i animace do podoby kódy, který už jen stačí vložit do vašeho projektu a máte hotovo. QCode vám tak dokáže ušetřit spoustu času a mnohdy i nervů.

  • Původní cena: 2 290 Kč
  • Aktuální cena: 1 590 Kč

Aplikaci QCode stáhnete zde


Color Wheel

Jestliže se věnujete designu a častokrát tedy pracujete i s barvami, zbystřete. V rámci aktuální akce si totiž můžete pořídit aplikaci Color Wheel se slevou. Program funguje vcelku jednoduše a zobrazí vám paletu barev. Následně je pro vás takto jednodušší vybrat vhodné barevné kombinace pro dané řešení, případně v daném barevném modelu překopírovat přesný zápis barvy.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Color Wheel stáhnete zde


PDF to Excel Pro by Flyingbee

I v případě aplikace PDF to Excel Pro by Flyingbee již samotný název vcelku prozrazuje, k čemu vlastně slouží. Konkrétně si tento program lusknutím prstu poradí s převodem dokumentů PDF do formátu XLSX, se kterým pracuje tabulkový procesor Microsoft Excel. Samozřejmě si převáděný dokument takto dokáže zachovat rozpoložení a lze s ním nadále pracovat. Vše navíc probíhá lokálně na vašem Macu.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci PDF to Excel Pro by Flyingbee stáhnete zde


911 Operator

Dnešní článek si zakončíme nesmírně populární strategií 911 Operator, ve které se zhostíte role operátora tísňové linky. Vaším úkolem tedy bude nejen odpovídat na příchozí hovory, ale také volajícím radit, zodpovědně na daná místa posílat záchranné jednotky (podle toho, která se nachází nejblíž, a která je potřeba), a zároveň se budete muset potýkat s vtipálky, kteří volají bezdůvodně. Mějte ale na paměti, že akce již zítra končí.

  • Původní cena: 14,99 €
  • Aktuální cena: 1,49 €

Aplikaci 911 Operator stáhnete zde

.