Zavřít reklamu

Browser Ninja, Comic Fonts – Commercial Use Fonts, Any Video Clipper – Trim & Cut, iScherlokk a Papers, Please. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Browser Ninja

Aplikace Browser Ninja se hodí především pro vývojáře a testery, kteří častokrát pracují s hned několika prohlížeči. Tento jednoduchý program totiž dokáže doslova lusknutím prsty změnit výchozí prohlížeč, což můžete vždy řešit přímo z horního menu baru.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Browser Ninja stáhnete zde


Comic Fonts – Commercial Use Fonts

Jak již samotný název napovídá, aplikace Comic Fonts – Commercial Use Fonts vám zpřístupní řadu nových písem, které následně můžete zužitkovat při vaší práci. Jedná se o nejrůznější styly ve formátu OpenType, díky čemuž je bezproblémově nainstalujete na Mac. Samozřejmě ani nechybí přiložená licence ke každému fontu.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Comic Fonts – Commercial Use Fonts stáhnete zde


Any Video Clipper – Trim & Cut

Zakoupením aplikace Any Video Clipper – Trim & Cut si přijdete na parádní nástroj, s jehož pomocí můžete z nejrůznějších videí vytvářet klipy dle vašich představ. Program si konkrétně poradí se střihem a oříznutím, přičemž výsledné video můžete exportovat ve formátu podle potřeby.

  • Původní cena: 229 Kč
  • Aktuální cena: 199 Kč

Aplikaci Any Video Clipper – Trim & Cut stáhnete zde


iScherlokk

Stává se vám někdy, že na vašem disku nemůžete najít nějaké potřebné soubory? V takovém případě může přijít vhod aplikace iScherlokk, která dokáže extrémně rychle a efektivně prohledat celé úložiště. Pro dosažení maximální efektivity prohledává napříč reálnými soubory namísto indexů, které využívá například nativní Spotlight.

  • Původní cena: 279 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci iScherlokk stáhnete zde


Papers, Please

Ačkoliv hra Papers, Please na první pohled vypadá nudně a nezajímavě, tak věřte tomu, že se do ní po chvíli naplno ponoříte a bude vás náramně bavit. Ocitnete se totiž v komunistickém státě zvaném Arstotzka, kde se zhostíte role celníka. Vaším úkolem bude kontrolovat potřebné dokumenty lidí, kteří se hodlají vstoupit do země. Mezi obyčejnými lidmi a imigranty se každopádně mohou schovávat pašeráci, teroristé, špioni a další nebezpečná individua, která za žádnou cenu nesmí vstoupit dovnitř. Vaším úkolem tedy bude, abyste dle dokumentů rozpoznali tyto osoby a zajistili je. Zároveň musíte denně odbavit co možná nejvíce lidí, čímž si vyděláte více peněz.

  • Původní cena: 8,99 €
  • Aktuální cena: 4,49 €

Aplikaci Papers, Please stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.