Zavřít reklamu

Brain App, iWriter Pro, Pixave, USBClean a Fiery Feeds. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý textový procesor pro tvorbu dokumentů a poznámek, tak byste se měli přinejmenším podívat na iWriter Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše formátovat váš text, přičemž rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že veškeré vaše dokumenty jsou automaticky synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

Pixave

Jestliže se řadíte mezi grafiky, anebo zkrátka jen častokrát pracujete s obrázky či si jej rádi prohlížíte, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Pixave. Tento program funguje jakožto správce všech snímků a fotografií, kdy vám konkrétně umožní si je jednoduše procházet a mít nad nimi skvělý přehled. Zároveň je můžete upravovat, měnit jejich formáty a podobně.

USBClean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

Fiery Feeds

Aplikace Fiery Feeds vám pomůže se čtením nejrůznějších příspěvků na internetu. Jedná se totiž o praktickou čtečku, která dokáže dát veškerá média dohromady. Články si zde tak můžete odložit a později je všechny nalézt na jednom místě. Jak to vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.