Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí chytrého reproduktoru HomePod, popřípadě jeho menšího sourozence ve formě HomePodu mini? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Pokud totiž lačníte po bílé variantě, vězte, že jak klasický, tak menší HomePod nyní na Alze seženete v parádní slevě.

HomePody toho zvládají skutečně spoustu. Kromě “domova” pro umělou asistentku Siri či schopnosti přes ně na dálku ovládat HomeKitovou domácnost nabízí například i fenomenální zvukový projev, který nadchne i náročnější uživatele. To vše přitom v líbivém minimalistickém kabátku, který parádně doplní prakticky jakýkoliv interiér – a to jak v případě klasického modelu, tak i v případě HomePodu mini.

homepod

Běžná cena bílého HomePodu mini je 2699 Kč. Díky nynější slevě na Alze jej však lze sehnat jen za 2549 Kč – tedy o slušných 150 Kč levněji. Co se pak týče velkého HomePodu, ten lze jak v bílé, tak i v černé sehnat v přebalu za 7999 Kč, zatímco jeho původní cena je 8499 Kč. I zde tedy cena spadla opravdu hezky a z HomePodu se tak stává o poznání lákavější kousek elektroniky.

HomePody na Alze seženete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více