Zavřít reklamu

Boom2, Color Folder Master, Dynamo, Bumpr a Clipboard History. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Boom2: Volume Boost & Equalizer

Jestliže hledáte nějaký praktický nástroj, který by vám dokázal posloužit jakožto ekvalizér zvuku, tak byste určitě neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer. S pomocí tohoto programu si pak můžete upravovat zvuk tak, aby hrál co možná nejlépe, v čemž vám pomůže řada parádních funkcí.

Color Folder Master

Ve složkách na vašem Macu vám může velice rychle vzniknout nepřehledný chaos, ve kterém se zkrátka už nejde vyznat. S tímto problémem si naštěstí poradí aplikace Color Folder Master. Tento nástroj vám totiž umožní upravit barvu samotné složky, díky čemuž se zbavíte zmiňovaného chaosu a budete přesně vědět, kde co máte hledat.

Dynamo

Zakoupením aplikace Dynamo si přijdete na parádní rozšíření pro prohlížeč Safari, s jehož pomocí si usnadníte přehrávání videí. Program vám totiž umožní v případě přehrávaného videa jej zpomalit, zrychlit, anebo třeba přeskočit reklamu. K tomu všemu vám pouze vystačí znát klávesové zkratky.

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

Clipboard History

Zakoupením aplikace Clipboard History si přijdete na velice zajímavý nástroj, který se může hodit v hned několika různých situacích. Tento program totiž uchovává přehled nad tím, co jste si překopírovali do schránky. Díky tomu se mezi jednotlivými záznamy můžete okamžitě vracet, a to nezávisle na tom, zdali šlo o text, odkaz, anebo třeba obrázek. Aplikaci navíc nemusíte neustále složitě otevírat. Při vkládání prostřednictvím klávesové zkratky ⌘+V vám pouze stačí podržet ještě tlačítko ⌥ a vzápětí se vám otevře dialogové okno se samotnou historií.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.