Zavřít reklamu

Photo Plus – Image Editor, Mr. Stopwatch, Disk LED, Boom2 a BusyCal. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Plus – Image Editor

Jak můžete z názvu poznat, aplikace Photo Plus – Image Editor se dokáže postarat o úpravu vašich fotografií. Jedná se o jednoduchý program pro lehké úpravy, kdy konkrétně vám umožní přizpůsobit jas, kontrast, expozici, saturaci a navíc ještě nabízí řadu dalších efektů a možností.

Mr. Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

Boom2: Volume Boost & Equalizer

Jestliže hledáte nějaký šikovný nástroj, který by se dokázal postarat nejen o zesílení hudby a zvuku, ale zároveň by dokázal zastoupit plnohodnotný ekvalizér, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer. Program nabízí přívětivé uživatelské prostředí a intuitivní ovládání.

Disk LED

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy vám například nereagoval Mac a vy jste nevěděli, čím je to způsobeno? Jedním možným problémem může být přetížená disková aktivita. O tom vás dokáže rychle informovat aplikace Disk LED, která vám ihned v horním menu baru zobrazí, zdali není disk přetížen za pomocí zelené a červené barvy.

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

.