Zavřít reklamu

Unicorn Blocker, BusyCal, Plain Text, Infographics Prime a Mr Stopwatch. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Unicorn Blocker: Adblock

Odlehčete Safari ve vašem Macu. Aplikace Unicorn Blocker zamezí načtení jakékoliv reklamy, která útočí na váš prohlížeč a data, čímž zajišťuje až 3x rychlejší prohlížení webu. Dejte sbohem vyskakujícím reklamám, obzvláště těm, které jsou 18+.

Plain Text

Aplikace s názvem Plain Text vám ušetří spoustu času a nervů, pakliže rádi kopírujete text. Znáte tu situaci, když kopírujete text do e-mailu nebo dokumentu a při vložení zůstane původní formát. Buď to tak necháte, nebo vše předěláte. Plain Text Paste je šikovný pomocník, který vás všech formátů zbaví.

Infographics Prime – Templates

Stažením aplikace Infograpics Prime – Templates získáte přístup k třem tisícům nejrůzněji nastylovaných grafů, které mohou obohatit každou prezentaci. Největší výhodou této aplikace je, že všechny její šablony můžete využít hned v několika programech. Mezi ty samozřejmě patří Pages, Word, Keynote, Powerpoint, Numbers a Excel.

Mr Stopwatch

Jak již samotný název napovídá, aplikace Mr Stopwatch vám dokáže přinést na váš Mac stopky. Obrovskou výhodou je, že je program rovnou přístupný z horního menu baru, kde vždy uvidíte aktuální stav stopek, případně je můžete rovnou zastavit či zaznamenat kolo.

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

.