Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Color Wheel

Jestliže se věnujete designu a častokrát tedy pracujete i s barvami, zbystřete. V rámci aktuální akce si totiž můžete pořídit aplikaci Color Wheel se slevou. Program funguje vcelku jednoduše a zobrazí vám paletu barev. Následně je pro vás takto jednodušší vybrat vhodné barevné kombinace pro dané řešení, případně v daném barevném modelu překopírovat přesný zápis barvy.

  • Původní cena: 790 Kč (Zdarma)

Kenshō

Ve hře Kensho se vrhnete na cestu plnou dobrodružství, ale má to jeden háček. Celý děj se totiž odehrává v surrealistickém světě, kde jsou čas a prostor zcela propleteny. Vaším úkolem bude skládat různé bloky a řešit různé hádanky, díky čemuž dokážete vyřešit různá tajemství.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Collectors

Collectors je aplikace šitá na míru všem sběratelům. Nabízí možnost vytvoření dokonalého přehledu obsahu všech vašich sbírek, funkci filtrování obsahu, třídění do obrovské spousty kategorií nebo třeba řadu funkcí, určených speciálně pro filmové fanoušky. Ať už jsou objektem vaší vášně akční figurky, knihy, online filmy nebo třeba figurky slonů, Collectors je pro vás skvělou volbou.

  • Původní cena: 1290 Kč (320 Kč)

Moon FM – The Podcast App

Milovníky podcastů by mohla potěšit dnešní sleva na vcelku oblíbenou aplikaci Moon FM – The Podcast App, která se dočkala parádního zlevnění. Tento nástroj vám dokáže posloužit jakožto klient pro přehrávání zmiňovaných podcastů a rozhodně vás zaujme svým jednoduchým a praktickým uživatelským prostředím.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Pommie – Pomodoro Timer

Aplikace Pommie – Pomodoro Timer vám pomůže efektivně rozdělit a hlídat čas, který strávíte prací nebo studiem, a efektivně ho prokládat časem odpočinku. Aplikace se po instalaci usídlí v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu, odkud ji můžete snadno ovládat.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)
.