Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Balíček 6 filmů Alien

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 6 filmů Alien pořídíte za 594 korun zde.

Balíček 3 filmů Spy Kids

Tato kolekce zaručeně potěší zejména mladší diváky. V balíčku 3 filmů ze série Spy Kids najdete snímky Spy Kids : Špion v akci (angličtina, české titulky), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (angličtina, čeština) a Spy Kids 3-D: Game Over (angličtina).

Kolekci 3 filmů Spy Kids pořídíte za 299 korun zde.

Indiana Jones – kolekce 4 filmů

Pokud ještě nemáte plány na nadcházející víkend, můžete ho strávit u obrazovky a užít si do sytosti všechna dobrodružství neohroženého Indiana Jonese. Čtveřice filmů v této sbírce čítá tituly Indiana Jones a království Křišťálové lebky (2008), Indiana Jones a poslední křížová výprava (1989), Indiana Jones a Chrám zkázy (1984) a Indiana Jones a dobyvatelé Ztracené archy (1981). Všechny filmy v této sbírce nabízejí české titulky.

Kolekci 4 filmů Indiana Jones pořídíte za 499 korun zde.

Kolekce 3 filmů s Robertem Langdonem

Máte rádi příběhy z dílny spisovatele Dana Browna i jejich filmová zpracování? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci filmů Andělé a démoni (2009), Šifra Mistra Leonarda (2006) a Inferno (2016). Všechny tři filmy můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky.

Kolekci 3 filmů s Robertem Langdonem pořídíte za 379 korun zde.

Rychle a zběsile – kolekce 8 filmů

Počátky série Rychle a zběsile se datují do roku 2001, kdy spatřil světlo světa první film. Postupem času přibývaly do sbírky další tituly, kde nebyla nouze o akci, rychlá a výkonná auta, krásné ženy a silné, neohrožené muže. Potřebujete opravdu vypnout a vydechnout si? Nechte se strhnout rychlými koly. Kolekce snímků obsahuje tituly Rychle a zběsile (2001), Rychle a zběsile 2 (2003), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile 5 (2011), Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015) a Rychle a zběsile 8 (2017). Všechny filmy nabízí český dabing i titulky.

Kolekci 8 filmů Rychle a zběsile pořídíte za 499 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více