Zavřít reklamu

Blíží se víkend a spolu s ním vám po sváteční odmlce opět přinášíme tipy na zlevněné filmy na platformě iTunes. Jako vždy upozorňujeme na to, že vzhledem ke slevám se nejedná vždy o žhavé novinky, a že může také dojít k navýšení ceny i přes to, že sleva byla v době psaní tohoto článku platná.

47 Ronin

Ve snímku 47 exceluje vynikající Keanu Reeves. Ztvárňuje zde Kaie – nalezence, který je z poloviny Brit a z poloviny Japonec. Za normálních okolností by se nacházel na spodní části společenského žebříčku ve středověkém Japonsku, díky jeho mimořádným schopnostem je ale vzat na milost skupinou bývalých samurajů, jejichž pán se stal obětí spiknutí, které připravili zákeřný Lord Kira a čarodějka Mizuki.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film 47 Ronin pořídíte zde.

Balerína

Pokud byste se o tomto víkendu chtěli dojmout u animovaného snímku, určeného mladším divákům, můžete sáhnout po Blarině. Snímek vypráví příběh mladé osiřelé Félicie, jejíž největší láskou je tanec. S pomocí kamaráda Victora se Félicii povede utéct ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání.

  • 129,- zakoupení
  • Čeština

Film Balerína pořídíte zde.

Steve Jobs

Snímek Steve Jobs z roku 2015 vás provede napjatými momenty před začátkem zásadních Keynotes Steva Jobse. Připomene vám uvedení prvního Macintoshe i prvního iMacu a poodhalí některé z kontroverzních stránek Jobsovy komplikované osobnosti. Stanete se svědky toho, jakým způsobem Steve Jobs přistupoval k lidem ze svého okolí, stejně jako toho, že jeho osobnost neměla jen jednu rovinu.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Steve Jobs pořídíte zde.

Drive

Chlápek s přezdívkou Řidič je přes den filmovým kaskadérem, po nocích si ale přivydělává u zločineckých gangů coby nájemný řidič. Když se jednoho dne setká se sousedkou Irene, změní se mu rázně život. Irenin manžel Standard potřebuje splatit dluh. Aby na něj ale sehnal peníze, musí spáchat poslední loupež. Řidiči i Irene jde o život. Nezbývá než šlápnout na plyn a udělat všechno pro záchranu.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Čeština

Film Drive pořídíte zde.

Psí poslání

Každý pes přijde jednoho dne do nebe, nejdříve ale musí naplnit své poslání. Snímek Psí poslání je dojemnou adaptací populární knihy W. B. Camerona, a vypráví příběh oddaného psího hrdiny, který na svět přišel hned několikrát. Strhující a dojemný příběh připomene divákovi, že láska nikdy neumírá, skuteční přátelé nás neopustí a každé stvoření má na světě svoje jedinečné poslání.

Film Psí poslání pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více