Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

PDF Unlocker Expert

Jak již ze samotného názvu vyplývá, aplikace PDF Unlocker Expert si poradí s odemknutím uzamčených dokumentů ve formátu PDF. Pokud se k vám například dostane uzamčený PDF dokument, který ale potřebujete upravit nebo vytisknout, pomocí tohoto nástroje jej odemknete a následně s ním můžete pracovat.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Kensho

Ve hře Kensho se vrhnete na cestu plnou dobrodružství, ale má to jeden háček. Celý děj se totiž odehrává v surrealistickém světě, kde jsou čas a prostor zcela propleteny. Vaším úkolem bude skládat různé bloky a řešit různé hádanky, díky čemuž dokážete vyřešit různá tajemství.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Memoria

Fanouškům napínavých RPG by rozhodně neměla uniknout již delší dobu probíhající sleva na hru Memoria. V tomto titulu budete hrát za dvě hlavní postavy a na příběh tedy budete nahlížet hned ze dvou pohledů. Konkrétně se tedy zhostíte role princezny Sadja, která touží po tom stát se válečnou hrdinkou, a lovcem ptáků Geronem, jež by rád zrušil kletbu, která byla uvalena na jeho přítelkyni.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

Recordam

S pomocí aplikace Recordam můžete v rychlosti zapnout nahrávání zvuku na vašem Macu. V tomto nástroji vám jednoduše stačí zvolit vstupní zařízení, ze kterého chcete nahrávat a následně už jen začít. Výsledné nahrávky navíc můžete v sekundě sdílet s vašimi přáteli, a to skrze možnosti, které vám nabídne systém macOS.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)
Témata: , , , , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.