Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Plain Text

Aplikace Plain Text je užitečným nástrojem pro všechny, kteří na Macu pracují s texty všeho druhu. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný editor, který ve velmi přehledném a minimalistickém uživatelském rozhraní nabízí funkce, jako jsou úpravy textu, odstranění formátu a stylu, sjednocení parametrů a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Home Inventory

Po dlouhé době se v akci znovu objevila nesmírně užitečná aplikace Home Inventory, která se prakticky hodí do každé domácnosti. Tento nástroj slouží pro zaznamenávání vašeho veškerého domácího vybavení v podobě nábytku, spotřebičů, elektroniky a dalších. Ke každému záznamu navíc můžete přidat vlastní popis či přiložit soubory. Na jednom místě tak můžete mít přehled o veškerém vybavení, manuálech, záručních listech, účtenkách a podobně.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

Story Planner for Writers

Zakoupením aplikace Story Planner for Writers si přijdete na vcelku zajímavý nástroj, který, jak je z názvu zřejmé, cílí především na spisovatele. V rámci tohoto programu si totiž můžete jednoduše naplánovat kompletní příběh, čímž si do značné míry usnadníte samotné psaní.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

Road Trip Planner

Organizujete i takovou maličkost jako je výlet? Pak nemusíte mít obavy, protože aplikace Road Trip Planner umožňuje všechno si naplánovat. Prostě jen zadáte cíl a destinaci. Vše ostatní už je jenom na vás. Budete mít tak všechny informace pěkně na jednom místě.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

 Notebooks – Write and Organize

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou, kvalitně zpracovanou, a především tedy uživateli oblíbenou aplikaci pro tvorbu nejrůznějších poznámek a jejich organizaci, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na Notebooks 10: Write & Organize. Tento nástroj s sebou přináší rozsáhlé možnosti, a to včetně exportu do PDF a řady dalších.

  • Původní cena: 1050 Kč (649 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.