Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Cisdem Video Converter

Tato aplikace vám poskytuje vše, co potřebujete ke konverzi videí pro běžná zařízení. Umožní vám to převést vaše oblíbené video nebo video soubory pro iPad, iPhone, Apple TV nebo iPod. Vhodné pro editaci v iMovie, iDVD nebo Final Cut Pro.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Bulb Boy

Zakoupením aplikace Bulb Boy si přijdete na poměrně zajímavou hru, ve které se zhostíte role vystrašené žárovičky, jejíž domov pohltila temnoty. Zároveň zmizela i vaše rodina a je už jen na vás, zdali zvládnete posbírat veškerou odvahu, tuto temnotu zahnat zpět a ostatní tak zachránit.

  • Původní cena: 249 Kč (49 Kč)

A New Beginning – Final Cut

Ve hře A New Beginning – Final Cut se ocitnete ve světě, který je na pokraji absolutní klimatické pohromy. Hrát budete za Benta Svenssona, který je bioinženýr. Vaším úkolem pochopitelně bude pátrat po obnovitelných zdrojích, které by přeci jen planetu Zem dokázaly zachránit.

  • Původní cena: 279 Kč (49 Kč)

The Dark Eye – Chains of Satinav

Jestliže se řadíte mezi milovníky zábavných RPG adventur, ve kterých na vás čeká dechberoucí příběh, zbystřete. Do akce totiž zavítala zajímavá hra The Dark Eye – Chains of Satinav, kde se ocitnete ve velice zajímavém království zmítajícím se na pokraji války. Největší problém představují podivné vrány, které dokonce začaly útočit na lidi. Zvládnete tento problém vyřešit? Titul poté dokonale doplňuje skvělý soundtrack a zmiňovaný, kvalitně zpracovaný příběh.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

Deponia: The Complete Journey

Ve hře Deponia: The Complete Journey se ocitnete v kůži Rufuse na tajuplné planetě zvané Deponia, která je plná odpadu a haraburdí. Z počátku příběhu budete hrát jen sami za sebe a vymyslíte plán, pomocí kterého z planety utečete. Okolnosti se však změní, když se zamilujete do dívky, která potřebuje pomoc.

  • Původní cena: 779 Kč (79 Kč)
.