Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Vánoce jsou obdobím dáváním dárků. Své o tom ví i mobilní operátoři, kteří každý rok odměňují nejen stávající zákazníky, ale lákají na vánoční nadílku i ty nové. Co si pro nás připravili letos? Telefon za korunu i neomezená data.

Letošní Vánoce jsou u mobilních operátorů rozmanité. Zatímco jeden poskytovatel nabízí zákazníkům spojit se a sdílet zážitky s přáteli, druhý rozdává hmotné dárky za symbolickou korunu. Opravdu jsou ale dárky od operátorů nezištné?

Je libo chytré hodinky, kamera, Xbox, nebo druhý telefon?

Mobilní telefon za korunu nabízí T-Mobile. Samozřejmě ale ne každému. Zákazník si ho musí zasloužit, respektive musí si jeden telefon koupit a druhý získá za pakatel. Nemáte-li zájem o druhý mobil, můžete ho vyměnit za chytré hodinky nebo kameru.

Hmotné dárky naděluje pod vánoční stromeček i O2, avšak dárek za korunu nečekejte. Využít lze bonusu na mobilní telefony ve výši až 16 000 Kč. Díky tomu můžete mít Samsung GALAXY J5 za 1 995 Kč nebo Huawei P9 lite mini za 295 Kč. Nezbytnou podmínkou pro získání slevy je ale pořízení nového FREE tarifu.

Kromě mobilních telefonů rozdává operátor O2 za zvýhodněnou cenu i herní konzoli Xbox se slevou až 7 000 Kč za 495 Kč. Nesplníte-li u O2 podmínky pro maximální bonus, pak můžete využít alespoň odměnu za věrnost ve výši 1 000 Kč.

Sdílejte zážitky z Vánoc a nezaplaťte ani korunu

Atraktivním vánočním dárkem pro mnohé mobilní zákazníky jsou data zdarma. Operátoři to vědí, a tak i do letošní nadílky neomezené surfování zařadili.

Vodafone to pojal po svém a představil před Vánoci novou službu Vodafone Pass, díky které mohou zákazníci sdílet zážitky na sociálních sítích, sledovat videa, chatovat a poslouchat hudbu bez počítání dat. Balíčky Social Pass a Video Pass lze navíc využívat až do 31. ledna 2018 zcela zdarma. Podmínkou pouze je si balíčky aktivovat.

Neomezené datování nabízí i T-Mobile. Klienti poskytovatele tak mohou jeden den surfovat na internetu v mobilu od rána do večera a nezaplatit ani korunu. O tom, jaký den si pro neomezený internet zvolíte, rozhodujete jen vy sami.

Vánoční nabídka nechybí ani pro předplacené karty

Vánočního překvapení se dočkali i majitelé předplacených karet. Pro ně si T-Mobile připravil vánoční nadílku za dobití, která platí od 1. prosince. A jak vánoční nadílka za dobití funguje?

  • Zákazníci, kteří jsou u operátora déle jak 5 let a dobijí si alespoň za 300 Kč, dostanou 25 % kreditu navíc.
  • Zákazníci, kteří jsou u operátora méně než 5 let a dobijí si alespoň za 500 Kč, dostanou 25 % kreditu navíc.
  • Zákazníci, kteří si dobijí kredit přes aplikaci Můj T-Mobile, si mohou dobít jen za 300 Kč a získají 25 % kreditu navíc.

S vánoční slevou lze využít i datové balíčky. Neomezený internet v mobilu na den nabízí T-Mobile až do 31. ledna 2018 za pouhých 99 Kč.

.