Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

BusyCal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 1290 Kč (Zdarma)

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Civilization VI

Milovníkům strategických her ikonickou „Civilizaci“ pravděpodobně představovat nemusíme. Konkrétně se ale jedná o tahovou historickou strategii, ve které před vámi bude stát jediný cíl – rozšířit své vlastní impérium a podmanit si tak celý svět. Využít přitom můžete buďto hrubou sílu, strategické myšlení, diplomacii a podobně. Zároveň se budete potýkat s výzkumem technologií, získáváním zdrojů a podobně.

  • Původní cena: 1590 Kč (229 Kč)

Kenshō

Ve hře Kensho se vrhnete na cestu plnou dobrodružství, ale má to jeden háček. Celý děj se totiž odehrává v surrealistickém světě, kde jsou čas a prostor zcela propleteny. Vaším úkolem bude skládat různé bloky a řešit různé hádanky, díky čemuž dokážete vyřešit různá tajemství.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Easy New File

Aplikace s názvem Easy New File vám rozšíří možnosti nativního Finderu, kdy kliknutím pravým tlačítkem získáte vícero nových možností. Konkrétně si nástroj poradí s rychlým vytvořením souboru libovolného formátu (dle přípony), zkopírováním cesty, otevřením Terminálu na daném umístění a řadou dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.