Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Photo Art Filters: DeepStyle

Další nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou, nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)

Cisdem Video Converter Lite

Tato aplikace vám poskytuje vše, co potřebujete ke konverzi videí pro běžná zařízení. Umožní vám to převést vaše oblíbené video nebo video soubory pro iPad, iPhone, Apple TV nebo iPod. Vhodné pro editaci v iMovie, iDVD nebo Final Cut Pro.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Hades

Milovníkům akčních RPG rogue-like her by rozhodně neměla uniknout dnešní nabídka na titul Hades. V této hře se spolu s vaším hrdinou podíváte doslova do pekla, kde na vás čeká řada rozzuřených nepřátel. Vaším úkolem je zapracovat na vašich schopnostech, získat legendární zbraně ze samotného Olympu a porazit Boha pekel jménem Hádés. Titul se zároveň pyšní poměrně povedeným příběhem, kdy si sami budete volit vaše schopnosti na základě vlastních preferencí.

Původní cena: 20,99 € (13,64 €)

7 Days to Die

Řadíte se mezi milovníky her, ve kterých je vaším hlavním úkolem přežít? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak vás bude určitě zajímat 7 Days to Die. V této hře se ocitnete v post-apokalyptickém prostředí, kde vás budou pronásledovat nemrtví. Vaším cílem je objevovat prostředí, vyrábět nové věci, spolupracovat a především přežít.

  • Původní cena: 22,99 € (6,89 €)
.