Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Truberbrook

Ve hře Truberbrook se vydáte do alternativního vesmíru, konkrétně tedy do období studené války. Zhostíte se přitom role amerického vědce jménem Hans Tannhauser, který se vydal na zaslouženou dovolenou do Evropy. Skončíte přitom v maličké vesničce jménem Truberbrook v Německu a následně zjistíte, že místo odpočinku budete muset zachraňovat celý svět. Zvládnete to?

  • Původní cena: 29,99 € (4,49 €)

Kingdom Two Crowns

Toužili jste někdy po vybudování vlastního království? To si budete moci vyzkoušet v zajímavé hře Kingdom Two Crowns, kterou si můžete vychutnat buďto sami za sebe, anebo v režimu kooperace s vašimi přáteli. Sami se přitom ocitnete v roli monarchy, který musí zajistit blahobyt pro své poddané, a zároveň přitom budete čelit nejrůznějším překážkám.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Moonlighter: Complete Edition

Dnes můžete na Steamu v akci zakoupit také balíček Moonlighter: Complete Edition. Tato hra navíc kombinuje prvky RPG a vy se konkrétně zhostíte role hrdiny, který se vydá na nezapomenutelné dobrodružství. Na vaší cestě narazíte na spoustu různých překážek a nepřátel, se kterými si budete muset nějakým způsobem poradit. Cílem následně je, abyste našli poklad. V balíčku najdete kromě základní hry také titul Moonlighter: Between Dimensions.

  • Původní cena: 26,98 € (5,56 €)

Skul: The Hero Slayer

Považujete se za milovníka akčních rogue-like her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná byste mohli dát šanci poměrně oblíbené hře Skul: The Hero Slayer. V tomto titulu se lidé vydají ve značné přesile vymýtit démony, což se jim částečně podaří a všechny vhodí do vězení. Ovšem zapomenou na jednoho – na vás.

  • Původní cena: 16,79 € (10,91 €)

Peglin

Pokud máte rádi tahové roguelike RPG hry, možná vás v naší dnešní nabídce zaujme titul Peglin. V této hře putujete kouzelným světem, ve kterém musíte získávat a správně využívat nejrůznější schopnosti, a s využitím taktického a strategického myšlení se pokusit přežít co nejdéle. Demoverzi hry Peglin si na Steamu můžete stáhnout zcela zdarma.

  • Původní cena: 16,49 € (14,84 €)
.