Zavřít reklamu

Duplicate File Doctor, Photo Effects Pro, Brain App, iWriter Pro a Go Office. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Duplicate File Doctor

Někdy se vám může stát, že se vaše úložiště na Macu zaplní zbytečnými, takzvanými duplicitními soubory. To znamená, že se vám zmiňované soubory na disku sejdou hned několikrát a logicky tedy jejich kopie jen zabírají volné místo. Aplikace Duplicate File Doctor proto disk dokáže proskenovat a případné duplikáty odstranit.

Photo Effects Pro

Pokud si při úpravě fotografií na vašem Macu rádi hrajete s aplikováním efektů a jejich přizpůsobováním, zaručeně vás bude bavit také aplikace s názvem Photo Effects Pro. Nabízí stovky působivých filtrů, možnost exportu do různých formátů, funkci živého náhledu a mnoho dalšího.

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý textový procesor pro tvorbu dokumentů a poznámek, tak byste se měli přinejmenším podívat na iWriter Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše formátovat váš text, přičemž rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že veškeré vaše dokumenty jsou automaticky synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

GO Office

Dnes je opět v akci poměrně zajímavá aplikace GO Office 2021, která funguje jakožto alternativa za kancelářský balíček Microsoft Office. Tento nástroj si jednoduše poradí s vytvářením a úpravou Word, PowerPoint i Excel dokumentů, přičemž kopíruje podobu programů od Microsoftu.

.