Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Home Inventory

Po dlouhé době se v akci znovu objevila nesmírně užitečná aplikace Home Inventory, která se prakticky hodí do každé domácnosti. Tento nástroj slouží pro zaznamenávání vašeho veškerého domácího vybavení v podobě nábytku, spotřebičů, elektroniky a dalších. Ke každému záznamu navíc můžete přidat vlastní popis či přiložit soubory. Na jednom místě tak můžete mít přehled o veškerém vybavení, manuálech, záručních listech, účtenkách a podobně.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

Plain Text

Aplikace Plain Text je užitečným nástrojem pro všechny, kteří na Macu pracují s texty všeho druhu. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný editor, který ve velmi přehledném a minimalistickém uživatelském rozhraní nabízí funkce, jako jsou úpravy textu, odstranění formátu a stylu, sjednocení parametrů a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

InstaPDF

Pracujete především s dokumenty ve formátu PDF? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by se vám hodit aplikace InstaPDF, s jejíž pomocí můžete se zmiňovanými soubory snadno pracovat. Program vaše dokumenty dokáže automaticky zálohovat/synchronizovat, upravovat, anotovat, snadno sdílet a podobně.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Memoir

Jestliže hledáte nějaký praktický nástroj, která by vám dokázal pomoct se zapisováním poznámek, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Memoir. V tomto programu si jednotlivé poznámky můžete skvěle organizovat, pracovat zároveň s kalendářem a mít tak nad vším maximální přehled.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Troga

Chtěli byste zlepšit vaši znalosti cizích jazyků? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout poměrně zajímavá aplikace Troga. Tento nástroj funguje jakožto překladač slovíček a frází. Zároveň si ale můžete nastavit upomínky na překlady, které jste v daném dnu provedli. Program vám následně například fráze bude připomínat, díky čemuž vám utkví v paměti, co vlastně znamenají.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)
.