Zavřít reklamu

iWriter Pro, Super Vectorizer, DirEqual, iCollections a Batch Photo Resizer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iWriter Pro

Jestliže hledáte nějaký jednoduchý textový procesor pro tvorbu dokumentů a poznámek, tak byste se měli přinejmenším podívat na iWriter Pro. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše formátovat váš text, přičemž rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že veškeré vaše dokumenty jsou automaticky synchronizovány prostřednictvím iCloudu.

Super Vectorizer

Program Super Vectorizer – Image to Vector Graphic si dokáže poradit s převodem rastrové grafiky do vektorové podoby. Tato aplikace konkrétně dokáže perfektně opsat linky původního snímku a vytvořit z něj vektor. Jak nástroj vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

DirEqual

Stažením aplikace DirEqual si přijdete na relativně zajímavý nástroj, s jehož pomocí můžete snadno a rychle procházet vaše složky. Tento nástroj vám totiž umožní postavit dvě složky vedle sebe a kupříkladu porovnávat jejich obsah, případně s nimi nadále pracovat.

iCollections

Máte často na vaší ploše nepořádek a už vás nebaví jej neustále uklízet? V takovém případě byste mohli ocenit praktickou a jedinečnou aplikaci iCollections, která dokáže perfektně předělat celou vaši plochu. V níže přiložené galerii si můžete prohlédnout, jak program vůbec funguje a co vše zvládne.

Batch Photo Resizer

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali změnit rozměry u hned několika vašich fotografií najednou? S tímto si hravě poradí aplikace Batch Photo Resizer, každopádně u této možnosti to ještě nekončí. Program si zároveň poradí s převáděním napříč formáty a přejmenováním.

.