Zavřít reklamu

Photo Art Filters, Dimensions, Text Expansion Pro,  Home Inventory a InstaPDF. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Art Filters: DeepStyle

Nebaví vás klasická fotografie, protože je vidíte na každém monitoru či displeye, který vám zkříží pohled, tak tomu můžete dát sbohem. Photo Art umožní proměnit vaše fotky v klasické umění, které byste jinak pracně museli vytvářet ručně. Udělejte ze svého portrétu skicu z animáče či mangy. Anebo jí jen proměňte do pastelových barev

Dimensions

Věnujete se programování či designu? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout praktická aplikace Dimensions, s jejíž pomocí si můžete přeměřit doslova cokoliv na vašem displeji. Změřit si můžete například rozměry určitých objektů a následně si naměřené hodnoty okamžitě zkopírovat do schránky.

Text Expansion Pro

Dnes se v akci také objevila velice zajímavá aplikace Text Expansion Pro, s jejíž pomocí si můžete usnadnit práci a šetřit čas. V tomto programu si totiž můžete přednastavit určité fráze i obrázky, ke kterým přiřadíte zkratku. Následně vám tuto zkratu stačí napsat a aplikace automaticky vypíše původní text, který jste si nastavili. To může přijít vhod například při vyplňování vaší adresy a podobně. Adresu si nastavíte například na „adr“ a následně můžete být v jakékoliv aplikaci, pouze vám postačí z horního menu baru otevřít Text Expansion Pro, napsat do něj „adr“ a program automaticky vypíše adresu do aplikace, ve které pracujete (například e-mail, Word apod).

Home Inventory

Po dlouhé době se v akci znovu objevila nesmírně užitečná aplikace Home Inventory, která se prakticky hodí do každé domácnosti. Tento nástroj slouží pro zaznamenávání vašeho veškerého domácího vybavení v podobě nábytku, spotřebičů, elektroniky a dalších. Ke každému záznamu navíc můžete přidat vlastní popis či přiložit soubory. Na jednom místě tak můžete mít přehled o veškerém vybavení, manuálech, záručních listech, účtenkách a podobně.

InstaPDF

Pracujete především s dokumenty ve formátu PDF? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by se vám hodit aplikace InstaPDF, s jejíž pomocí můžete se zmiňovanými soubory snadno pracovat. Program vaše dokumenty dokáže automaticky zálohovat/synchronizovat, upravovat, anotovat, snadno sdílet a podobně.

.