Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

QCode

Profesionální aplikace QCode je určena pro vývojáře, kteří pracují v jazycích jako Swift a Objective C. Tento program se následně dokáže postarat o převod rastrového i vektorového obrázku, případně i animace do podoby kódy, který už jen stačí vložit do vašeho projektu a máte hotovo. QCode vám tak dokáže ušetřit spoustu času a mnohdy i nervů.

  • Původní cena: 2290 Kč (1150 Kč)

Text Expansion Pro

Dnes se v akci také objevila velice zajímavá aplikace Text Expansion Pro, s jejíž pomocí si můžete usnadnit práci a šetřit čas. V tomto programu si totiž můžete přednastavit určité fráze i obrázky, ke kterým přiřadíte zkratku. Následně vám tuto zkratu stačí napsat a aplikace automaticky vypíše původní text, který jste si nastavili. To může přijít vhod například při vyplňování vaší adresy a podobně. Adresu si nastavíte například na „adr“ a následně můžete být v jakékoliv aplikaci, pouze vám postačí z horního menu baru otevřít Text Expansion Pro, napsat do něj „adr“ a program automaticky vypíše adresu do aplikace, ve které pracujete (například e-mail, Word apod).

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Ultimate Backup

Jak již samotný název této aplikace napovídá, Ultimate Backup vám poslouží k zálohování vašich dat. Nabízí možnost naplánování pravidelných záloh vašich souborů a složek, stejně jako možnost jednorázové zálohy. Zálohovat můžete hned na několik míst, vytvářet vlastní složky, a snadno také své zálohy obnovovat.

  • Původní cena: 179 Kč (99 Kč)

Screenshot FX – Rounded Shapes

Snímky obrazovky v systému macOS skrze stejnojmennou utilitu, která nabízí spoustu možností. Napadlo vás ale někdy, že byste chtěli kupříkladu kulatý screenshot, nebo zkrátka jiný tvar než obdélník? V takovém případě vám dokáže pomoci aplikace Screenshot FX – Rounded Shapes, kde si tvar můžete vybrat.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)
.