Zavřít reklamu

Disk LED, Clipboard History, Plain Text, Total Video Converter Pro a iStat Menus. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Disk LED

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy vám například nereagoval Mac a vy jste nevěděli, čím je to způsobeno? Jedním možným problémem může být přetížená disková aktivita. O tom vás dokáže rychle informovat aplikace Disk LED, která vám ihned v horním menu baru zobrazí, zdali není disk přetížen za pomocí zelené a červené barvy.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Clipboard History

Zakoupením aplikace Clipboard History si přijdete na velice zajímavý nástroj, který se může hodit v hned několika různých situacích. Tento program totiž uchovává přehled nad tím, co jste si překopírovali do schránky. Díky tomu se mezi jednotlivými záznamy můžete okamžitě vracet, a to nezávisle na tom, zdali šlo o text, odkaz, anebo třeba obrázek. Aplikaci navíc nemusíte neustále složitě otevírat. Při vkládání prostřednictvím klávesové zkratky ⌘+V vám pouze stačí podržet ještě tlačítko ⌥ a vzápětí se vám otevře dialogové okno se samotnou historií.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Plain Text

Aplikace Plain Text je užitečným nástrojem pro všechny, kteří na Macu pracují s texty všeho druhu. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný editor, který ve velmi přehledném a minimalistickém uživatelském rozhraní nabízí funkce, jako jsou úpravy textu, odstranění formátu a stylu, sjednocení parametrů a mnoho dalšího.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Total Video Converter Pro

Komplexní nástroj Total Video Converter Pro: DVD vám dokáže posloužit v hned několika případech. Jedná se totiž o multimediální přehrávač, který si zároveň poradí se zaznamenáváním obrazu, střihem či spojováním videí, převáděním audia a videa napříč formáty, vypalováním DVD a extrahováním audia z videa.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

iStat Menus

Pokud hledáte komplexní a výkonnou aplikaci, která vám v liště nabídek na Macu dokáže zobrazit úplně vše, co vás může zajímat, tak je přesně pro vás iStat Menus. Díky iStat Menus si můžete v horní liště nechat zobrazit například stav baterií Bluetooth zařízení, teplotu procesoru a dalších hardwarových částí, počasí, vytížení hardwaru a mnoho dalších skvělých informací.

  • Původní cena: 249 Kč (79 Kč)
.