Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Affinity Designer

Bezesporu nejoblíbenějším programem pro tvorbu vektorové grafiky je Adobe Illustrator. Ten ale není úplně levný a pořídit si jej můžete v rámci předplatného. Jako perfektní konkurenční řešení se nabízí aplikace Affinity Designer, která je k dostání za jedinou platbu. Tento nástroj nabízí úplně totožné možnosti jako Illustrator, podobné uživatelské prostředí a šlo by říct, že se jedná o věrnou kopii. Vývojář Serif Labs, který za tímto stojí, navíc nabízí i další aplikace, které přímo konkurují produktům od Adobe a grafici si je velice rychle oblíbili.

  • Původní cena: 1490 Kč (699 Kč)

Super Photo Upscaler – Waifu2x

S pomocí aplikace Super Photo Upscaler – Waifu2x můžete neuvěřitelně jednoduše vylepšit vaše fotografie. Tento program konkrétně slouží pro zvětšení jejich rozměrů, což s sebou samozřejmě nese i jistou deformaci. Program však k tomu používá možností umělé inteligence, díky čemuž dokáže i tak dodat perfektně ostrý obraz.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

Stažením aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects získáte parádní nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a jednoduše vylepšit vaše fotografie. Program konkrétně zvládá efekt přezdívaný bokeh, kdy nechá zaostřený hlavní objekt snímku, přičemž zbytek se rozmaže.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Silenz

Pokud pravidelně používáte sluchátka, tak už jste se určitě několikrát ocitli v situaci, kdy jste přes hrající hudbu neslyšeli například například telefon či někoho mluvit. S tímto problémem si naštěstí dokáže snadno poradit aplikace Silenz, která dokáže detekovat zmiňované mluvení či zvonící mobil, kdy pozastaví přehrávání či upraví hlasitost tak, abyste své okolí slyšeli.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)

Pommie – Pomodoro Timer

Aplikace Pommie – Pomodoro Timer vám pomůže efektivně rozdělit a hlídat čas, který strávíte prací nebo studiem, a efektivně ho prokládat časem odpočinku. Aplikace se po instalaci usídlí v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu, odkud ji můžete snadno ovládat.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)
.