Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Agent A: A puzzle in disguise

Řadíte se mezi milovníky akčních logických her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Agent A: A puzzle in disguise. V této hře se zhostíte role profesionálního agenta, jehož úkol je zásadní a nelehký. Budete totiž muset infiltrovat nepřátelskou organizaci a eliminovat jejich špionku, která útočí na vaše kolegy.

  • Původní cena: 149 Kč (25 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 229 Kč (99 Kč)

Top Solitaire

Asi jen málokdo nezná starý dobrý Solitaire – hru, jejíž elektronická podoba si již před spoustou let získala obrovskou popularitu. Dnes si můžete v akci stáhnout hru Top Solitaire pro váš Mac. Top Solitaire se může pochlubit tradičním, přehledným uživatelským rozhraním, skvělou hratelností a spoustou možností při hraní.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Haskell

Aplikace Haskell představuje integrované grafické vývojářské prostředí pro vaše projekty v programovacím jazyce Haskell. Kromě samotné možnosti programování zde najdete také možnost efektivního učení potřebných základů spolu s vhodným prostředím pro praktické vyzkoušení toho, co jste sami napsali. Program je vhodný pro začátečníky, stejně jako pro pokročilé.

  • Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Collectors

Collectors je aplikace šitá na míru všem sběratelům. Nabízí možnost vytvoření dokonalého přehledu obsahu všech vašich sbírek, funkci filtrování obsahu, třídění do obrovské spousty kategorií nebo třeba řadu funkcí, určených speciálně pro filmové fanoušky. Ať už jsou objektem vaší vášně akční figurky, knihy, online filmy nebo třeba figurky slonů, Collectors je pro vás skvělou volbou.

  • Původní cena: 1290 Kč (649 Kč)
.