Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Super Denoising – Photo Noise Reduction

Dnes se v akci objevila zajímavá aplikace Super Denoising – Photo Noise Reduction, s jejíž pomocí můžete vylepšit vaše fotografie. Tento nástroj si konkrétně poradí s odstraněním otravného šumu, čehož dosáhne úpravami ISO a dalších hodnot. Jak to pak celé vypadá a co vše program umí naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Desktop Lens

Zakoupením aplikace Desktop Lens si přijdete na praktický nástroj, který vám dokáže posloužit jakožto lupa. S její pomocí můžete přiblížit prakticky cokoliv, co máte na obrazovce. Celé to navíc funguje nesmírně jednoduše a prakticky lusknutím prstu si cokoliv přiblížíte. Jak to celé vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

 

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Icon Plus – Icon & Logo Design

Aplikace Icon Plus – Icon & Logo Design je primárně určena pro vývojáře, kteří své programy připravují pro jablečné platformy. Program vám konkrétně pomůže s tvorbou kvalitní ikonky a loga pro vaše appky, přičemž následně vám je dokáže exportovat ve všech potřebných formátech.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Top Solitaire

Asi jen málokdo nezná starý dobrý Solitaire – hru, jejíž elektronická podoba si již před spoustou let získala obrovskou popularitu. Dnes si můžete v akci stáhnout hru Top Solitaire pro váš Mac. Top Solitaire se může pochlubit tradičním, přehledným uživatelským rozhraním, skvělou hratelností a spoustou možností při hraní.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Silenz

Pokud pravidelně používáte sluchátka, tak už jste se určitě několikrát ocitli v situaci, kdy jste přes hrající hudbu neslyšeli například například telefon či někoho mluvit. S tímto problémem si naštěstí dokáže snadno poradit aplikace Silenz, která dokáže detekovat zmiňované mluvení či zvonící mobil, kdy pozastaví přehrávání či upraví hlasitost tak, abyste své okolí slyšeli.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)

 

.