Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

SessionRestore for Safari

Řadíte se mezi ty uživatele, kteří si při prohlížení webu častokrát otevřou hned několik záložek najednou s vědomím, že se k nim vrátíte následně? V takovém případě byste mohli ocenit aplikaci SessionRestore for Safari. Ta totiž ukládá otevřené webové stránky a dokáže vám je otevřít i v případě pádu aplikace či jejího ukončení.

  • Původní cena: 249 Kč (79 Kč)

Magic Battery

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Battery si přijdete na parádní nástroj, který přijde vhod každému jablíčkáři. S pomocí tohoto nástroje můžete na jednom místě sledovat stav baterie u vašeho příslušenství Apple a dalších Bluetooth zařízení připojených k samotnému Macu.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

WriteRoom

Writeroom je aplikace, která vám na Macu umožní nerušené psaní ve fullscreen zobrazení. Nabízí nástroje pro práci s dokumenty, počítání slov v reálném čase, možnosti přizpůsobení, podporu pro příkazy a spoustu dalšího, to vše v přehledném, maximálně jednoduchém uživatelském rozhraní.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

JotNow – Sticky Blog Notes

Pokud hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní Lístečky, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci JotNow – Sticky Blog Notes. Tento nástroj totiž rovnou slouží jakožto správce vašich poznámek, kdy si zároveň poradí se zobrazováním jednotlivých lístečků. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.