Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Super PhotoCut

Potřebujete se zbavit nežádoucího pozadí či jej nahradit jiným. Aplikace Supper PhotoCut je jednoduchý nástroj, který s touhle mnohdy obtížnou prací pomůže. Stačí dát vybraný objekt do výběrového čtverce, kliknout a o nic víc se nemusíte starat, protože není vyžadována žádná speciální dovednost. Pokud hledáte jednoduchost, Super PhotoCut ji nabízí a můžete své starosti prostě hodit za hlavu.

  • Původní cena: 379 Kč (25 kč)

The Tiny Bang Story

Na malou planetu dopadl meteorit a poškodil okolí. Vytratil se tak klid a na vás je, abyste vše dali do pořádku. Stačí jen zapnout vlastní představivost a vše bude hned veselejší. Dokážete malé planetě dodat její původní vzhled.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

JotNow – Sticky Blog Notes

Pokud hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní Lístečky, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci JotNow – Sticky Blog Notes. Tento nástroj totiž rovnou slouží jakožto správce vašich poznámek, kdy si zároveň poradí se zobrazováním jednotlivých lístečků. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Records

Aplikace Records funguje coby vaše osobní databáze a plánovač úkolů, s jehož pomocí si můžete rozvrhnout doslova cokoliv. Program tímto způsobem můžete použít například pro vytvoření seznamu oblíbených filmů, pro list s fakturami, zapisovat si poznámky a podobně. Jak to celé funguje a vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

 

.