Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Magnet

Magnet je užitečná aplikace, která vám výrazně usnadní multitasking při práci na vašem Macu. Nabízí možnost rozdělení oken na ploše vašeho počítače do různých typů seskupení, možnost maximalizace i rozdělení oken na poloviny či třetiny, podporu pro klávesové zkratky a spoustu dalšího.

 

  • Původní cena: 199 Kč (99 Kč)

Total Video Tools

Zakoupením aplikace Total Video Tools si přijdete na jednoduchý nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a snadno upravovat vaše videa. Tento program si konkrétně poradí se střihem, spojením více videí dohromady, otočením a podobně. Mezi hlavní výhody se řadí přehledné uživatelské prostředí a podpora všech dnes nejpoužívanějších formátů.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Cisdem Video Converter Lite

Tato aplikace vám poskytuje vše, co potřebujete ke konverzi videí pro běžná zařízení. Umožní vám to převést vaše oblíbené video nebo video soubory pro iPad, iPhone, Apple TV nebo iPod. Vhodné pro editaci v iMovie, iDVD nebo Final Cut Pro.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Pommie – Pomodoro Timer

Aplikace Pommie – Pomodoro Timer vám pomůže efektivně rozdělit a hlídat čas, který strávíte prací nebo studiem, a efektivně ho prokládat časem odpočinku. Aplikace se po instalaci usídlí v nástrojové liště v horní části obrazovky vašeho Macu, odkud ji můžete snadno ovládat.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)
.