Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

JotNow – Sticky Blog Notes

Pokud hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní Lístečky, tak byste se měli rozhodně přinejmenším podívat na aplikaci JotNow – Sticky Blog Notes. Tento nástroj totiž rovnou slouží jakožto správce vašich poznámek, kdy si zároveň poradí se zobrazováním jednotlivých lístečků. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

EPSViewer Pro

Zakoupením aplikace EPSViewer Pro získáte parádní nástroj, s jehož pomocí si můžete otevřít různé grafické soubory. Tento program si konkrétně poradí se soubory ve formátu EPS, PDF, SVG, AI, PS a řadou dalších, které následně dokáže v případě potřeby převést.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Ultimate Backup

Jak již samotný název této aplikace napovídá, Ultimate Backup vám poslouží k zálohování vašich dat. Nabízí možnost naplánování pravidelných záloh vašich souborů a složek, stejně jako možnost jednorázové zálohy. Zálohovat můžete hned na několik míst, vytvářet vlastní složky, a snadno také své zálohy obnovovat.

  • Původní cena: 179 Kč (99 Kč)

Screenshot FX – Rounded Shapes

Snímky obrazovky v systému macOS skrze stejnojmennou utilitu, která nabízí spoustu možností. Napadlo vás ale někdy, že byste chtěli kupříkladu kulatý screenshot, nebo zkrátka jiný tvar než obdélník? V takovém případě vám dokáže pomoci aplikace Screenshot FX – Rounded Shapes, kde si tvar můžete vybrat.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Folder Factory

Složky prostě vypadají jako složky. Jsou nudné a strohé, a pokud jich máte na ploše velké množství, mnohdy musíte řešit samotný název. S aplikací Folder Factory můžete jednotlivé složky odlišit pomocí obrázků a barev, a to už za ten čas určitě stojí.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)
.